Zaalopstelling en Capaciteit

Hieronder ziet u de mogelijke opstellingen en maximale aantallen per zaal:

Hoeve noord
42 m2
Hoeve zuid
84 m2
Hoeve totaal
126 m2
Theehuis voorzaal
58 m2
Theehuis deel
170 m2
Bloktafel1640603636
U tafel1826462832
School1430502640
Carre2430503034
Bioscoop 409014080120
Cabaret2860904080

Bedrijfspresentatie

Bedrijfspresentatie

Volg ons...

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief